Toiduelamus

Puhkus koos hea toiduelamusega

Kokakool

Iga hea koka loomingulisus ja kirg toidu vastu tuleb kõige paremini välja just privaatses ja vahetus keskkonnas. Nautse Mihkli talu köök on loodud just sellise tundega.

Kokanduskursuste ja töötubade eesmärgiks on pakkuda alati midagi erilist, maitsvat ja elamuslikku. Ühine kokkamiselamus aitab inimesi kokku liita, omavahel tuttavaks teha ning paremini tundma õppida ja seda läbi koostegemise kogemuse.

Peale eestimaisete ja mahetootjate toorainest toidu valmistamise, tutvustatakse ka kokanduse erinevaid aspekte ja toidu serveerimist. Kui toit on valmis, saavad kõik asjaosalised ühise laua taga oma kätetööd nautida. Hea toidu kõrvalt ei puudu tavaliselt hea vein, sellepärast pakub Inni ka veinikoolitusi. Õhtusöögimenüüde juurde kuulub alati sobiv veinisoovitus ning selles valdkonnas teeb Ingrem koostööd tunnustatud sommeljee ja Rotermanni Veinitoa asutaja Rein Kaselaga.

3-käiguline ühine kokakool-õhtusöök 75 eurot inimene (2-3 tunni jooksul valmistame koos kolmekäigulise maitsva õhtusöögi parimast toorainest, mida naudime hiljem koos kaunilt kaetud laua taga, sisaldab ka tervitusjooki ja kokakooli veini)

Päevane kokakool, kus ühiselt valmistatakse kaks käiku 55 eurot inimene (12.00-16.00)

3-käiguline peakoka laud õhtusöögina 38 eurot inimene