Suurenda seksuaalvaadetusi

Unetus on maailmas kõige levinum reaalne unehäire ja see võib, nagu depressioongi, aeg-ajalt inimese ellu tagasi tulla. Une kvaliteedi parandamiseks piirame patsiendi une-ärkveloleku aega nii, et soovitame talle mõnevõrra hilisemat magama mineku aega ja tavalisest veidi varasemat ärkamist, mis annab kehale ja ajule paari nädala jooksul kindla signaali, et nüüd on une aeg, maga.

Kahjustatud suhted perekonnaga ja halvenenud sotsiaalsed suhted Tuju kõikumised Perfektsionism Anoreksia ravi Anoreksiat on raske diagnoosida, veelgi raskem on aga ravida. Selleks on vaja psühhiaatri ja teiste eriarstide koostööd Suurenda seksuaalvaadetusi eelkõige inimese enda tahet terveneda.

Suurenda seksuaalvaadetusi

Anorektiku ravi algab haiguse teadvustamisest, et inimesel tekiks üldse motivatsioon midagi enda heaks teha. Kui on tekkinud pööre ja ta saab haigusest aru ning soovib midagi muuta, tuleb hakata tegelema süstemaatilise psühhoteraapiaga.

Suurenda seksuaalvaadetusi

Raviprotsessi peaks olema haaratud kogu perekond või vähemalt üks pereliige, sest ainult psühhoterapeudid sellega toime ei tule. Kui anoreksiat õigel ajal ravimite, psühhiaatria või vajadusel haiglaraviga ravima ei hakata, võib asi lõppeda surmaga. Anorektik peaks sööma 3—4 korda päevas kindlatel aegadel, söögikordade vaheajad peaksid olema kolm kuni neli tundi.

Suurenda seksuaalvaadetusi

Soovitatav on pidada ka toidupäevikut. Teksti koostamisel kasutatud allikas: Maser, M. Õpilase kehakaal, selle psühholoogilised aspektid ning toitumis- ja liikumisnõustamine Youtube.

Suurenda seksuaalvaadetusi