Suur tura. Türa mantel | nautsemihkli.ee | Online slängisõnastik

Noh, me laseme tema ilule pühendatud fännisaitide leegionitel illustreerida, kuidas maailm tema atraktiivsust tunneb. Täna tahan võita, oma koju sõita, Türa mis sa passid keset teed, jobu, lõika, Kõnnid nagu peata, kaubamaja ossid, Türa ma ei tahtnud majoneesi kabanossi Rimis trügid tuima, järjekorra tippu, Türa mul on täna sitt päev, mine vittu. Kas te ei tea, mis see on ja miks just kõik noored sellest räägivad piiksuvad?

Murra tema kondid, tema kael, tema pea.

Murra tema kondid, tema kael, tema pea.

Peksa teda, murra teda. Türa mul on sitt päev, peksan automakki, Boss lasi rahadega üle, mida fakki, Kõik tee on katki, teritasin kahvlit, Peksan tema pead vastu töölaua sahtlit. Topin talle auku, sitaks küüslauku, Lõhun tema rehvid, kuni auto paneb pauku.

suur tura

Sülitasid tatti, esmaspäevast saati, Peksa teda kuni tema pea teeb spagaati. Suur tura teda what, what.

suur tura

Türa mul on sitt päev, euro panen paaki, Teise euro panen burksi, panen otse saapi, Türa mine bussi, minuga ei nussi, Topin selle kile ja su käekoti putsi. Mutt mul on pohhui, kapo-mendid pohhui, Punasega üle, mul on üledoos, pohhui, Tuvi paneb paska, situb mulle hinge, Astun talle pähe nagu tuvi sita ingel.

suur tura

Türa mis sa vaatad, hammasteta saatan, Võtan sinult luti enne, kui su ema vaatab. Täna tahan võita, oma koju sõita, Türa mis sa passid suur tura teed, jobu, lõika, Kõnnid nagu peata, kaubamaja ossid, Türa ma ei tahtnud majoneesi kabanossi Rimis trügid tuima, järjekorra tippu, Türa mul on täna sitt päev, mine vittu.

Writer s : rasmus põldsepp, suur papa Sitt Päev è tratto dall'Album Näita Mulle Kuningat Mixtape Tracking list e i testi dell'album: Tracking list e i testi dell'album: Näita Mulle Kuningat Mixtape Data di pubblicazione: 30 novembre Tracking list e i testi dell'album:.