Suurem soodustusliige, Sa oled siin

See plaan on tänaseks ellu viidud ja väikeettevõtjate esindusorganisatsioon on saavutanud massi, mida keegi ei saa ignoreerida. Olles suurim ettevõtjaid esindav organisatsioon Eestis, paneb see EVEAle ühiskonnas veelgi suuremad lootused ja ootused ning kaalu ettevõtlusvaldkonnas kaasa rääkimiseks. Samas korteriühistu liikmele, kes on korteriomanik, maksuvabastust ei kohaldata. Kasutades ostutehingu käigus boonusraha, ei kogu Sa sama ostuga boonusraha boonuspanka juurde.

Foto: Ilmar Saabas Kuula artiklit Koduomanikke maamaksust vabastava seadusemuudatuse poolt hääletas 54 riigikogulast sel suvel vahetult enne jaanipäeva. Seadus jõustub 1.

EVEAst on saanud valitsuse ja otsustajate jaoks suurim ning olulisim partner ettevõtlusvaldkonnas Avaldatud 7. EVEAst on saanud valitsuse ja otsustajate jaoks suurim ning olulisim partner ettevõtlusvaldkonnas kommenteerimine on välja lülitatud Ettevõtjad on alati olnud olulised ühiskonna edukuse tagajad läbi töökohtade loomise ja riigikassasse maksude maksjatena.

Seda enam on tänases olukorras, kus maailm ja ettevõtlus on tänu Covid mõjutustele oluliselt muutumas, kõikide osapoolte konstruktiivne koostöö tuleviku nimel vajalik.

Suurem soodustusliige Hea liige paksus

EVEA Eesti Väike- ja Keskmiste Ettevõtjate Assotsiatsioon on asutamisest alates juba 32 aastat pakkunud oma liikmetele võimaluse öelda sõna sekka ettevõtluskeskkonna kujundamisel Eestis ja olla arvestatavaks partneriks valitsusele ja Suurem soodustusliige.

Tänaseks on EVEA liikmeskond ületanud liikme piiri, olles 7.

Suurem soodustusliige Vanus ja suurendamine liige

Täna on VKE-de esindusorganisatsioon lõpuks kõigist ettevõtjate ühendustest suurim. Kuid usun, et see on alles kasvu algus.

Suurem soodustusliige Kegeli harjutus voib suurendada liiget

Koroonakriis on äratanud väikeettevõtjaid ja näidanud neile, et koostöö ja ühine hääl on võtmetähtsusega. See jääb nii ka pärast kriisi.

Suurem soodustusliige Liige suurendab ettevalmistust

Olles suurim ettevõtjaid esindav organisatsioon Eestis, paneb see EVEAle ühiskonnas veelgi suuremad lootused ja ootused ning kaalu ettevõtlusvaldkonnas kaasa rääkimiseks. EVEA on tänaseks saavutanud kaalukuse ja moraalse kohustuse olla olulistes teemades kaasatud partner, et tagada konstruktiivne ja ettevõtlusvaldkonnas tegutsejaid arvestav ettevõtluskeskkond Eestis.

Suurem soodustusliige Kuidas ma saan iseseisvalt suurendada liikme suurust

See plaan on tänaseks ellu viidud ja väikeettevõtjate esindusorganisatsioon on saavutanud massi, mida keegi ei saa ignoreerida.

Täna rohkem kui kunagi varem on vajalik valitsuse ja otsustajate ning ettevõtjate igapäevane ja normaalne üksteisega suhtlemine Suurem soodustusliige kaasamine ühise parema tuleviku nimel.