Tavalised liikmed

Need on tavaliselt määratud ainult vastuseks teie teenuse taotlemisega seotud tegevustele, nagu privaatsuseelistuste seadistamine, sisselogimine või vormide täitmine. Sellele teemale on koguduse vanemate õpiku uues redaktsioonis pühendatud palju ruumi, kus muu hulgas öeldakse, et "Jehoova tunnistajad jälestavad laste seksuaalset kuritarvitamist" ega "varja kedagi, kes teeb selliseid vastikuid tegusid, tema patu tagajärgede eest". Ma ei saa rääkida ühelegi koguduse liikmele ega ammugi koguduse vanemale oma kahtlustest," sõnas Timo. Ta peab kriitilist veebilehte ja videokanalit tunnistaja.

  • Liikme suurus 14 aastat vana foto
  • Liige paksusega NORMA CM-s

Mitmed reeglid ja põhimõtted kattuvad teiste kirikutega, kuid üheks kõige hullemaks loetakse ärataganejaid — need on inimesed, kes mitte ainult loobuvad tõekspidamistest, vaid sellest avalikult räägivad. Väljastpoolt kogudust endale pruudi leidnud ja lahkumise soovist teatanud Mario Raitari eemaldamine käiski nagu õpikus kirjas.

See on nii nagu nimetatakse kohtuprotsessi. See on tuttav mudel, see on sajandeid vana.

Eesti Jehoova tunnistajate liikumist on maailma eri paigus viimasel ajal tabanud järjest skandaalid, eriti seoses ahistamisjuhtumite kinnimätsimisega.

Seda nimetatakse Tähekambri protsessiks. See tähendab, et on süüalune, kutsutakse sisse, on kolm kohtunikku, kuulatakse üle, vaadatakse, et faktid oleks korras.

Tavalised liikmed

Kui see on paigas, siis saadetakse süüalune välja. Kohtunikud teevad oma otsuse. Kutsutakse tagasi sisse ja siis antakse teada või küsitakse mõned täiendavad tingimused.

Tavalised liikmed

Minu puhul oli see täiendav küsimus. Minu jaoks oli tol hetkel vastus "ei"," kirjeldas Raitar. Ehkki juhiste järgi on teatud erandeid, mil pere võib eemaldatuga suhelda, on loo peategelaste seis kõigil sama. Näiteks Joonas Rello kirjutas koguduse vanematele kirja, kus teatas enda lahkumisest, keeldus menetlusest ja arvati välja mullu Pärast seda ei ole ta oma perega suhelnud.

Tavalised liikmed

Ja suguvõsa samamoodi. Aga vanemad ja vend - nendega pole mingit kontakti olnud," rääkis ta. Aga kõik koguduse liikmed teavad, et see tähendab, et sellisele inimesele ei ole lubatud isegi tänaval tere öelda," selgitas Timo.

  1. Naita liikmete fotot
  2. Klipi liige regulaarne
  3. Liikmed » Tõstamaa Keskkool

Aga nii vend kui ka vanemad ütlesid, et ei, et nemad peavad oma põhimõtteid tähtsamaks," rääkis Rello. Osad reeglid võivad viia seaduserikkumiseni Juhendites leidub ka lõike, mis võivad viia seaduserikkumiseni. Jutt on eeskätt kuritegudest teatamata jätmisest. Nimelt, nagu katoliku kirikut vaevab pedofiiliaskandaal, on ohtralt tõendeid, kuidas mitmes riigis mätsiti kinni ka Jehoova tunnistajate kogukonnas toimunud ahistamisi.

"Pealtnägija": Jehoova tunnistajate reeglid võivad viia seaduserikkumiseni

Nende küpsiste keelamisel ei kuvata teile veebisaitidel suunatud reklaami. Need võivad olla määratud meilt või kolmandatelt osapooltelt, kelle teenuseid oleme oma lehtedele lisanud.

Water

Kui te ei luba neid küpsiseid, ei pruugi mõned või kõik need funktsionaalsused nõuetekohaselt toimida. Õigustatud huvile vastuväite esitamine Isikupärastatud reklaamiprofiili loomine Switch Label Teie ja teie huvide kohta võidakse koostada profiil, et kuvada teile teie jaoks asjakohaseid isikupärastatud reklaame.

  • Kas Ohi abi suurendada liige
  • Kas mul on liige?

Spetsiaalne äri. Tavalise resolutsiooni määratlus Tavaline resolutsioon tähendab resolutsiooni, kus resolutsiooni poolt antud hääled ületavad selle vastu antud hääli.

Tavalised liikmed

Otsust kinnitas enam kui pool liikmetest, kes olid üldkoosolekul kohal või volitatud. See peaks olema resolutsiooni kasuks antud antud häälte poolt, kasutades mis tahes järgmist režiimi, s. Koosoleku kokkukutsumise teade antakse liikmetele nõuetekohaselt. Lisaks ei võeta arvesse liikmeid, kes hääletamisel ei osale. Üldiselt tuleb tavapärase äritegevuse sooritamiseks aktsionäride üldkoosolekul korralisel üldkoosolekul vastu võtta tavaline otsus.

Volikogu liikmed

Külalised ei saa neid luua. Administraator saab seda õigust muuta ja piirata privaatse kanali loomist teatud rollideks. Vikid, rakendused ja robotid ning ajastatud kanali koosolekud pole toetatud, kuid me töötame selle kallal!

Kanalid, mida jagate kanali kaudu kuvatakse menüüs failid nähtavadtalletatakse SharePointis.

Tavalised liikmed